Вчора, 15 квітня, о 21.15 год. до Управління ДСНС в Івано-Франківській області від жителя с. Микуличин поступило повідомлення про те, що, ймовірно, в гірській лісовій місцевості урочище Ліснови с. Микуличин Яремчанської МР Івано-Франківської області впав літак.

Про це повідомила ІА КУРС з посиланням управління надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА.

Відповідно до плану реагування на надзвичайну ситуацію, пов’язану з авіаційною подією на території Івано-Франківської області, повідомлено відповідні служби взаємодії. В керівника польотів Івано-Франківського міжнародного аеропорту та оперативного чергового західного авіаційного допоміжного центру пошуку і рятування ДСНС України з’ясовано, що польоти впродовж дня здійснювали тільки рейсові повітряні судна, а будь-яких інших суден не зареєстровано.

О 21.20 год. було зібрано МОГ УДСНС в області, приведено в готовність та направлено до місця ймовірного падіння повітряного судна 2 загони в кількості 12 осіб та 2 одиниці техніки.

Станом на 4 годину ранку 16 квітня пошуки призупинено, повітряне судно не знайдено. О 7 годині сьогодні заплановано заходи з продовження пошукових робіт, до яких буде залучено МОГ УДСНС в області, 3 загони та волонтерів з квадрокоптером.

Додаткових повідомлень про падіння повітряного судна в районі пошуку від мешканців прилеглих територій, органів місцевого самоврядування, компаній, установ та організацій, у власності яких перебувають повітряні судна, не надходило.

Як згодом, серйозно чи жартома, прокоментував подію для ЗМІ місцевий мешканець 97-річний ветеран УПА пан Степан, який був очевидцем падіння за горами крилатого об’єкта, на його думку, це не що інче, як як підбита російськими ПВО американська ракета, що летіла на Стрий (переплутали із Сирією), але трішки перелетіла…

Не дарма казали карпатські мольфарі попереджали, що Третя світова не за горами, га?

Жартував Василь Непийкінь