Державна служба зайнятості України запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен безробітний може самостійно записатися на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України. Про це повідомив в. о. Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна всім бажаючим на порталі Державної служби зайнятості у рубриці «Електронні послуги» по прямой ссылке http://www.dcz.gov.ua/EReception/.

«Не чекаючи відповідних законодавчих змін, Державна служба зайнятості продовжує реформування. Для нас вже не є новинками відеорезюме, відеопрезентації вакансій, онлайн-співбесіди. Ми прагнемо бути на крок попереду. Для нас важливо бути ближче до людей, консультувати, направляти, а найголовніше — надавати допомогу в пошуку гідної роботи з гідною заробітною платою. Тому ми і запустили новий сервіс онлайн-реєстрації на прийом, що заощадить час шукачів, і дозволить підійти до пошуку роботи більш продуктивно», — сказав Валерій Ярошенко.

За його словами, завдяки новому сервісу можна не виходячи з дому записатися на первинний прийом в центр зайнятості або отримання консультації. У разі, якщо особа зарезервував для себе конкретний час, йому не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості.За словами представників Державної служби зайнятості України, це лише перший крок на шляху до масштабної модернізації відомства. Вже в першому кварталі поточного року запрацює новий сайт ДСЗ, який повинен стати найбільшим онлайн-майданчиком для пошуку роботи в Україні. До розробки його концепції були залучені міжнародні експерти, в тому числі — представники Міжнародної організації праці (МОП) та Організації Об‘єднаних Націй (ООН).

Оновлений сайт ДСЗ дасть можливість створювати інтерактивні профілі користувачів і особисті веб-кабінети, він покликаний супроводжувати кар’єру українців протягом усього їхнього життя.