Поряд із гучними показовими справами та арештами, що нині проводять спільно нове керівництво ГПУ, МВС та СБУ, не відстають від столичних правоохоронців й прикарпатські.

Так наряду із двома останніми гучними затриманнями на хабарях високопосадового складу місцевих райвіськоматів, минулими вихідними, в ніч на неділю, патрульні зупинили на службовому авто з виразними ознаками нетверезого стану високопосадовця нової поліції.

Ним виявився заступник начальника управління – начальник слідчого управління ГУ НП в Івано-Франківській області підполковник поліції Генсіровський Тарас Вікторович (на фото), який керував службовим автомобілем «Volkswagen Passat» (номерні знаки АТ 1428 ВМ), що належать АТГ УМВС в Івано-Франківській області. Видання наводить документальні підтвердження – протокол патрульної поліції та з наркодиспансеру.

Як дізналися журналісти, правоохоронець відмовився від медогляду та просто втік із наркодиспансеру (висновок № 305 Івано-Франківського обласного наркологічного диспансера від 03.07.2016 року, о 04 год.). При цьому, виразно простежувалась нестійка хода і нечітка вимова.

Місцеві журналісти спробувала поспілкуватися з самим Тарасом Генсіровським – та він не бере слухавки. Натомість т.в.о. начальника Нацполіції в області Віктор Шкутов повідомив, що йому відомо про цей випадок, але “це службова інформація, з обмеженим доступом”.

Що ж така боротьба з корупціонерами та «перевертнями в погонах» має два наслідки: перше – відволікає увагу населення від наболілих соціальноекономічних проблем і дає трішки часу уряду, друге – хтось отримає чергові зірочки (для ЗСУ їх вже поміняли на ромби, – ред.) на свої погони, а в когось перед посадою може зникнути мозоляча очі абревіатура «т.в.о.»…

Підготував Іван Луйко

генсіровський