Національна кампанія “Лікар для кожної сім’ї” розпочнеться у тих медзакладах, які вже підключилися до електронної системи охорони здоров’я.

Старт національної кампанії “Лікар для кожної сім’ї” з 2 квітня анонсувала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

“Як побачите таку наліпку на медзакладі, зважайте – там можна підписати декларацію з бажаним сімейним лікарем або терапевтом або педіатром для дитини”, – повідомила міністр.

Наліпки розміщуватимуть ті медзаклади, які вже підключилися до електронної системи охорони здоров’я.

В Івано-Франківську до е-системи на цей час під’єднані всі комунальні поліклініки міста. Завершується процес і в дитячих поліклінічних закладах.

КУРС писав, що до платформи “Медікс” в Івано-Франківську приєднались уже понад 41 тисяча франківців.

“Отже, якщо ви вже обрали медзаклад або лікаря, яким довіряєте та вони є в електронній системі, – з квітня ви можете туди прийти та підписати декларацію. З липня Національна служба здоров’я почне перераховувати цьому медзакладу кошти за ваше обслуговування.

Якщо ще не визначилися з лікарем – перейматись не варто. Ви не обмежені в часі та матимете змогу підписати декларацію в будь-який момент. Проте дуже рекомендуємо не відкладати це до останнього”, – зазначила Уляна Супрун.

Лікарі мають на обслуговуванні обмежену кількість пацієнтів, пояснила вона. Якщо лікар набере умовну максимальну “норму” в 2 тис. пацієнтів, укладення декларацій із ним стане неможливим.