На Львівщині Червоноградський міський суд прийняв рішення скасувати покарання двом лікарям, які спричинили смерть дитини. Трагедія трапилася у листопаді 2016 року, коли проводилася операція з видалення апендициту.

Як пише Народна Правда з посиланням на Status QUO, до лікарні привезли 16-річного хлопця з діагнозом «гострий апендицит». Під час операції лікар-анестезіолог не впоралася з встановленням дихальної трубки. Виявилося, що її вставили не в трахею дитини, а в стравохід. Хлопець опинився у реанімації у комі. Врятувати пацієнта не вдалося.

Завідувач лікарні визнав свою вину, анестезіолог – ні. Перший повідомив про готовність відшкодувати моральну шкоду, остання заявила лише, що все виконувала за вказівками старшого лікаря, додавши, що лікарня не має відповідних матеріально-технічних умов. Експерти встановили, що фахівці не виконали свої обов’язки належним чином. Суд встановив запобіжний захід у формі позбавлення волі на 2 роки та заборони обіймати посади у медичних закладах. Проте з  часом лікарів вирішили відпустити на волю.