Основним поставником сигарет, які потім нелегально переправлялися за кордон, була Львівська тютюнова фабрика.
Про це повідомляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, – інформує прес-служба ОДА.

Для посилення боротьби з контрабандою через зелений кордон уздовж Закарпаття на всіх чотирьох перевалах, які ведуть в область, виставлені пости з працівників митниці, прикордонної служби, МВС, СБУ та фіскальної служби.
Пости не допускатимуть завезення на Закарпаття великооптових партій сигарет (у тому числі без акцизних марок) та контрафактних спиртних напоїв, а із Закарпаття – вивезення лісу-кругляку. «Паралельно проводяться обшуки на нелегальних оптових складах, де скуповувалися партії сигарет для подальшої контрабанди. Результати обшуків узагальнюються й будуть повідомлені додатково, однак уже можна сказати, що основним поставником сигарет, які потім нелегально переправлялися за кордон, була Львівська тютюнова фабрика», – повідомляє керівник області Геннадій Москаль.
Частина з вилучених сигарет – білоруські, і це вказує на той факт, що в Чернігівській області на кордоні з Білоруссю є «вікна» для контрабандистів.
Нагадаємо, що в попередніх своїх номерах «ЗЛ» повідомляла про те, що цигарки цієї фабрики, а саме STRONG/Армійські, в пачках кольору захисної зеленки з спеціальною наклейкою, на місці акцизної марки, з написом «Не для продажу», які спеціально призначені для бійців в зоні АТО, не одноразово попадали в очі активістів і правоохоронців на Львівщині, Прикарпатті та ін. сусідніх областях на місцевих тютюнових прилавках.
На фото дані цигарки в одному з тютюнових кіосків Івано-Франківська…

Підготував Тарас Боднар