Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що без будь-яких дискусій звільнить чинного керівника «Укртрансбезпеки» Михайла Ноняка. Про це він сказав у коментарі журналістам у п’ятницю, 6 квітня.

«У мене дискусії з Ноняком не буде. Він буде звільнений і дай бог для нього, щоб він не потрапив до в’язниці. Я не потерплю в команді, яка мені підконтрольна, відвертої брехні та корупції. Про це я його попереджав неодноразово. Для мене будь-яка взаємодія з ним завершена», – сказав Омелян.

«Відбулася зустріч прем’єр-міністра, міністра інфраструктури та керівника Укртрансбезпеки, після якої останньому було чітко сказано негайно припинити корупцію в його структурі. У відповідь на це ми маємо два арешти співробітників Укртрансбезпеки у зв’язку з поборами за міжнародні дозволи», – додав міністр.

Омелян зазначив, що минулого року була аналогічна ситуація для українських перевізників, тому що був дефіцит дозволів які продавалися нелегально.

Як повідомлялося, у січні Володимир Омелян висловив невдоволення роботою очільника Державної служби України з безпеки на транспорті Ноняка та сказав, що не виключає кадрових змін у відомстві. У кінці березня Омелян вніс подання до Кабінету міністрів про звільнення Ноняка.

У свою чергу Ноняк 6 квітня висловив думку, що якщо міністр інфраструктури незадоволений його роботою, то має йому про це сказати особисто, а не публічно висловлюватися з цього приводу.

Між тим, правоохоронці 5 квітня затримали у Києві посадовця «Укртрансбезпеки» за одержання хабарів за видачу дозволів на міжнародні вантажні перевезення. Встановлено, що чиновник брав за документи від 100 до 500 доларів, у той час як їх офіційна вартість становить 49 грн.

Також читайте: Шведські автодорожники зрозуміли, що насправді згубило Карла ХІІ в Ураїні тут: https://zaxid.net/ministr_infrastrukturi_gotoviy_negayno_zvilniti_kerivnika_ukrtransbezpeki_mihayla_nonyaka_n1453569  , а також  Прикарпатські перевізники бояться возити туристів – можна провалитися  http://zl.if.ua/prykarpatski-pereviznyky-boyatsya-vozyty-turystiv-mozhna-provalytysya/