kerriСША продовжать підтримувати територіальну цілісність України, Грузії і Молдови, запевнив держсекретар.

Держсекретар США Джон Керрі привітав Україну, Грузію та Молдову з підписанням 27 червня в Брюсселі Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

“Сполучені Штати вітають Грузію, Молдову і Україну з підписанням Угоди про асоціацію і створенням поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі з Європейським Союзом”, – сказано в заяві Керрі, опублікованому на сайті Держдепу.

За його словами, підписання цього документа – важливий крок на шляху європейської інтеграції цих країн “Східного партнерства”, який відкриє нові можливості, у тому числі у торговельній сфері. “Сьогодні Молдова, Грузія і Україна заявили про свою готовність взяти на себе важливі економічні та правові реформи, які зроблять їх сильнішими, більш демократичними”, – підкреслив держсекретар.

Він запевнив, що США продовжать підтримувати територіальну цілісність України, Грузії і Молдови. “Ми вітаємо ту складну роботу та рішучість, які привели їх до цього результату, і ми будемо продовжувати стояти поруч з цими країнами на шляху реалізації ними ключових реформ і побудови більш успішного, стабільного і демократичного суспільства”, – підкреслив Керрі.

Як відомо, Україна 27 червня в Брюсселі підписала залишилася економічну частину Угоди про асоціацію з ЄС. Також в цей же день Угоди про асоціацію підписали Грузія і Молдова.

//dt.ua